2015.03.20_AD studio_logo_zo? ta plexi_przekładaniec_00

O nas

Witamy!

Tworzymy zespół profesjonalistów z piętnastoletnim doświadczeniem w branży reklamy wizualnej. W tym roku mija 10 rocznica naszej działalności pod szyldem AD STUDIO. Te wszystkie lata to nauka, rozwój i doświadczenie, które pozwoliły nam na stworzenie w pełni profesjonalnego zespołu pracowników.

Posiadając własny park maszynowy oszczędzamy czas i pieniądze klienta.
Zapewniamy obsługę zlecenia na najwyższym poziomie – od pomiaru poprzez projekt, produkcję, montaż, usługę gwarancyjną i pogwarancyjną.

Projektowanie graficzne, mała poligrafia, druk wielkoformatowy (solwent, UV), plotery tnące, frezowanie CNC, laser C02, usługi ślusarskie to te działy, które w połączeniu z obróbką zarówno w materiałach z tworzyw sztucznych jak i naturalnych (szkło, stal, aluminium, drewno, itp.) dają nam szeroki wachlarz możliwości, przy realizacji zamówień naszych klientów.

W galerii przedstawiamy Państwu mały wycinek 10-letniego dorobku, który idealnie odzwierciedla zakres naszej działalności. Dodatkowo zapraszamy do ściągnięcia naszego katalogu reklamowego >>> link www.adstudio.pl/katalog.pdf